breadcrumbs_revolution_theme

Вітаємо вас на офіційному сайті торгової марки MERISET. У нас ви можете купити або замовити під пошиття постільну білизну з бязі, сатину, сатину страйпу, ранфорсу. Ми гарантуємо - наша постільна білизна, яку ви маєте змогу купити оптом, має високу якість та прослужить довго.

Шукаємо представників нашої продукції в регіонах України. Якщо ви власник магазину, торгової ятки або складу з текстилем, ми запропонуємо вам гнучкі умови співпраці, відправимо зразки наших тканин, надамо всі необхідні фото- і відеоматеріали.

Що ми пропонуємо:

1. Постільну білизну однотонну або кольорову з принтами

2. Простирадла на резинці або стандартні простирадла різних розмірів

3. Наволочки як стандартні, так і нестандартні

4. Підковдри з проріззю або на блискавці

Часто буває, що матраци та ліжка нестандартних розмірів. Ми виготовимо оптом постільну білизну під ваші розміри за найкращими цінами – недорого та якісно.

На сьогоднішній день своїм оптовим клієнтам надаємо розширену лінійку кольорів та принтів. Навіть якщо ви не знайшли потрібного забарвлення, сміливо звертайтесь по телефону до менеджера і він надасть всі тканини, з яких можливе оптове пошиття.

Співпраця з багатьма постачальниками тканин в Україні, купити постільну білизну оптом у нас ви можете за найкращими та доступними цінами. 

Якісна постільна білизна (з принтом або однотонна), текстиль для готелів від виробника, натуральні бавовняні тканини (бязь, сатин страйп, ранфорс), індивідуальне пошиття під будь-які розміри вашого ліжка, швидкі терміни виготовлення - це все ви отримаєте у нас.

НАМ ДОРОГІ НАШІ КЛІЄНТИ І МИ ЗАВЖДИ РАДІЄМО, КОЛИ ВИ ЗВЕРТАЄТЕСЬ ДО НАС ПОВТОРНО!